Skip to content Skip to footer
0 items - 0.00€ 0

INDUSTRIAL
THE FURY MACHINE
7.5.2024, EXIT CLUB BRNO

INDUSTRIAL - THE FURY MACHINE
7.5.2024, EXIT CLUB BRNO

EVENT INFO

TECH ESSENCE – INDUSTRIAL “ The Fury Machine” | EXIT CLUB, BRNO

🚚
Do Brna dorazí plná fúra Slovenského techna. Po prvýkrát Ti ju dovezie Tech Essence na korbe svojej industriálnej mašiny “Liazky”, ktorá zaparkuje priamo v klube! Hasky, Mvtthew, Patricio Strix, Alexx a hlavný šofér celej TE Signate dovezú techno palivo, tak nastúp a poď naštartovať motor, ktorý bude burácať už 7.5.2024 v Brnenskom Exite!

🚚
DRESSCODE
Obleč sa čiernej, prípadne červenej a nastav si to v hlave tak, že sa idú odlievať kusy techna. Nejaké vybavenie ti zabezpečia naši “operátori výroby” aby si sa stal súčasťou mechanizácie, kde sa bude dymiť z komínov.

🚚
VSTUP NA EVENT
17+ bez možnosti VIP

🚚
VSTUPENKY
Predpredaj vstupeniek nájdeš na www.techessence.sk v troch vlnách. Kapacita klubu je obmedzená a po vypredaní sa vstupenky na mieste už predávať nebudú. Na tento event je možné kúpiť len NORMAL ticket, ktorý otvára možnosti klubu a eventu všetkým rovnako.

🚚
OPEN / CLOSE
Štart: 22:00
Koniec: 05:00

🚚
LOKÁCIA
nám. Svobody 86, 602 00 Brno-město, Česko

Vidíme sa na Tech Essence!

MIESTO A ČAS

EXIT CLUB BRNO, 7. máj 2024 21:00 – 8. máj 2024 5:00

VSTUPENKY

TYP VSTUPENKY CENA NÁKUP

Na tento event je možné kúpiť len NORMAL ticket, ktorý otvára možnosti klubu a eventu všetkým rovnako. “Fury Machine” Stage, obklopený komínmi s parou, reťazami a postavami zo sveta ťažkého industriál. Dostaneš natlakovanú atmosféru a “techno exkurziu” z ktorej nebudeš chcieť odísť. Nastupovať, 7.5. utorok to bude burácať. Na druhý deň je predsa voľno!

Späť hore