Skip to content Skip to footer
0 items - 0.00€ 0

TECHNOBALL
SYMPHONY OF ORCHESTRA
22.3.2024, Event House ŽILINA

TECHNOBALL SYMPHONY OF ORCHESTRA
22.3.2024, Event House ŽILINA

EVENT INFO

Symfónia orchestra po prvýkrát v spojení s technom! Absolútny unikát, ktorý prináša špeciálna edícia technobálu ruka v ruke so Signateom a priestormi Event Housu v Žiline. 22.3.2024 sa nahoď do fraku či róby, nasaď masku a prejdi sa po červenom koberci na najväčší technobál aký tu kedy bol. 13 djských vystúpení, 2 x stage, 9 hodín techna, herci v kostýmoch, fakírka s ohňovou show, tatérske štúdio, barberi, chill zóna s vodnými fajkami, špeciálna VIP zóna, fotopoint a dav ľudí, ktorí to cíti rovnako ako TY!

🎩 LINEUP
bude tvoriť široké spektrum techna. Orchestra stage (hlavný) bude pozostávať z peaktimu a hardtechna. Vystupovať tu bude Signate s členmi orchestra. Ďalej špeciálny hostia z Nemecka. Dji a producenti Basstrologe(DE) a Siro(DE). Okrem nich sa môžeš tešiť aj na absolútnu českú špičku Broken Robot(CZ), slovenskú hardtechno divu Dark Euphory, Adama Laviera a talentu, ktorému sa podarí vyhrať dj kontest.

Behind The Curtain stage bude ladený do vôd undergroundu. Bude sa oddávať štýlom ako raw, deep, hypnotic a industrial hardtechno. Tu bude vystupovať čisto slovenská zostava. Elsy_Dogma, Majsko, Vaclav & Matt, Kristie Kardio, Mario B a Riøt.

Ak si DJ a chceš sa zapojiť do DJ kontestu, nahraj svoj dj mix v dĺžke 60min. Štýlovo set laď na niektorý zo štýlov – clubbing techno / deep techno / minimal techno / techno) okolo 128 – 130bpm. Nemusí to byť striktne jeden štýl, môžu sa kľudne prelínať. Fantáziu nechám na každého zvlášť. Mix by mal mať warmupový charakter a samozrejme váš nezameniteľný podpis. Hotový mix uploadni na soundcloud s popisom: „Tvoje meno resp. DJ pseudonym – Tech Essence Technoball (22/3/2024 @ djkontest)“ Link na set potom pošli na mail -> martinfrostmusic@gmail.com

Deadline odoslania setu je piatok 01.03.2024. Výherca bude oznámený v pondelok 04.03.2024

🎩 DRESSCODE si zaslúži špeciálnu pozornosť. Tvoje oblečenie musí byť vkusné. V dámskom prípade sa doporučuje výber šiat a v pánskom prípade oblek, prípadne košeľa a slušné nohavice. Doplniť ho môžeš o škrabošku, masku alebo iné doplnky s ktorými sa budeš cítiť výnimočne. Špeciálne TE doplnky budú dostupné aj priamo na evente v stánku s naším brandom kde si ich budeš môcť zakúpiť. Ležérne oblečenie je vylúčené!

🎩 PRIESTOR
Tech Essence sa ocitne vôbec po prvýkrát v mohutných priestoroch Event Housu, ktorý otvára nevídané možnosti komfortu a posúva hranice TE na úplne iný level. V interiéri aj exteriéri nájdeš 2 x stage (Orchestra a Behind The Curtain), 3 x bar, 2 x fajčiarsku zónu, 3 x VIP zónu, chill zónu s vodnými fajkami, tatérske štúdio, barbera, fotopoint s rekvizitami a stánok s brandom Tech Essence.

🎩 VSTUP NA EVENT
NORMAL je od 16 rokov. VIP je od 18 rokov.
Ušetri a najlacnejšiu vstupenku si kúp v predpredaji TU na webe.

🎩 ENTERTAINMENT
Každý detail dotvára celok a preto si užiješ špeciýlnu otváraciu ceremóniu, vystúpenia našich hercov v gotických kostýmoch, ohňovú show od fakírky či nevšednú pozornosť nášho personálu v podobe Prosecca s jahodami alebo malým snackom. Svoj vzhľad upravíš u našich barberov alebo v tatérskom štúdiu. Vychillovať sa môžeš pri vodnej fajke od chalanov Hookah+. Na záver to celé zvečníš pri fotostene, kde si s kamošmi urobíš tú najviac šialenú fotku, aby sa ti tento event navždy vyryl do pamäti!

Armáda Tech Essence, vidíme sa v Event House, 22.3.2024! Tešíme sa na teba!

MIESTO A ČAS

Event House Žilina, 22. marec 2024 21:00 – 23. marec 2024 6:00

VSTUPENKY

NORMAL
vstup na event zahŕňa všetko, čo definuje Tech Essence! Zapoj predstavivosť a vizualizuj si aký pocit nadobudneš, keď prejdeš po červenom koberci, dostaneš do ruky pohár šampaňského a pripiješ si s priateľmi pri pohľade na hlavný stage. Hrudník ti bude masírovať obrovský zvuk, ktorý ťa zavedie do každého zákutia technobálu. Objavíš v ňom 2 x stage, 13 dj vystúpení, 2 nezávyslé bary, šatňu, chill zónu, tatérske štúdio, barbera, Tech Essence brand, exteriérovú fajčiarsku zónu a ľudí, ktorí to budú cítiť presne tak ako TY! Na záver si zväčníš tieto momenty vo fotopointe a odnesieš zážitok z najväčšieho technobálu v histórií TE. Podmienka pre vstup je vek minimálne 16 rokov.

VIP 
zóna myslí na každý detail tvojho komfortu. Stretneš sa s ňou už pri vstupe, kde nebudeš musieť čakať v rade, ale budeš mať prednostný vstup. Následne si budeš môcť zadarmo odložiť svoje veci v šatni a prejsť po červenom koberci priamo do haly, kde Ťa pohltia 2 vyvýšené zóny s dokonalým výhľadom na stage. Keď si vychutnáš výhľad, tak v zápätí objavíš zónu s vlastným barom, kde uhasíš svoj smäd. Okrem špeciálnej ponuky drinkov si pochutnáš aj na občersvení, ktoré je na náš účet. Kľudne môžeš sadnúť a pokecať s priateľmi za jedným stolom, alebo hneď vedľa v samostatnej fajčiarskej zóne, kde nájdeš aj vlastné toalety. Podmienka pre vstup je vek minimálne 18 rokov.

Späť hore